ndp1601
Nový produkt
Nezávislý detektor horľavých a výbušných plynov s hlasovým upozornením v anglickom jazyku, displejom zobrazujúcim koncentráciu plynu, ktorý je kontrolovaný mikroprocesorom. Je vybavený najnovším senzorom katalického spaľovania, ktorý je stabilný a bezpečný.
Zdieľať na Facebooku
| Hrúbka | 45mm |
| Šírka | 80mm |
| Výška | 120 mm |
| Hmotnosť | 240g |
| Materiál | ABS |
| Komunikačná frekvencia | 433 MHz |
| Bezdrôtový dosah | 100m |
| Prúd v pohotovostnom režime | ≤ 100 mA |
| Prúd pri narušení | ≤ 150 mA |
| Pracovná teplota prostredia | -10°C až +40°C |
| Vlhkosť | ≤ 90% rh |
| Napájanie | 9 - 12 V |
| Vstavaná siréna | 80 dB |
| Externé napájanie | 220V |
Nezávislý detektor horľavých a výbušných plynov s hlasovým upozornením v anglickom jazyku, displejom zobrazujúcim koncentráciu plynu, ktorý je kontrolovaný mikroprocesorom. Je vybavený najnovším senzorom katalického spaľovania, ktorý je stabilný a bezpečný.
Základné funkcie:
1. Digitálny displej pre zobrazenie a hlasové upozornenie
2. Displej zobrazí hodnotu keď prekročí hodnotu 1000PPM (0,1%) a spustí poplach ak prekročí hodnotu 2500PPM (0,25%)
3. Detekuje plyny ako: zemný plyn, metán, atď....
4. Pripravený na použitie po inštalácii už do 120s
5. Obsahuje aj záložnú batériu
Obsah balenia:
1ks detektoru vrátane napájania
1ks manuál
Doposiaľ tento produkt nikto nerecenzoval.