Yhi2CD2410FIW28PSU
Nový produkt
1,0 Mpix IP D/N WiFi HD realtime kamera s IR prisvietením, PIR detektorom, mikrofónom a reproduktorom, s možnosťou záznamu na pamäťovú kartu.
Zdieľať na Facebooku
1,0 Mpix IP D/N WiFi HD realtime kamera s IR prisvietením, PIR detektorom, mikrofónom a reproduktorom, s možnosťou záznamu na pamäťovú kartu.
| Snímací prvok: | 1/3” progressive scan CMOS |
| Max. rozlíšenie: | 1280 x 700 |
| Snímkovanie: | 25fps (1280 x 720) |
| Režim Deň/Noc: | Áno |
| Citlivosť: | 0.01 lux@F1.2, AGC on, 0 Lux s IR prisvietením |
| IRC filter: | Áno |
| El. uzávierka: | 1/25s (1/30s) ~ 1/100,000s |
| Objektív: | 2,8mm/F2,0 M12 |
| Clona: | - |
| Uhol záberu: | 67,3° |
| Analógový výstup: | - |
| Pomer signál/šum: | - |
| Kompresia: | H.264 - main profile, MJPEG |
| Prenosová rýchlosť: | 32Kbps ~ 16Mbps |
| Vylepšenie obrazu: | Elektronické WDR, Jas , Kontrast, Saturácia - nastaviteľné cez klienta alebo webový prehliadač |
| Audio kompresia: | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Audio vstup: | Zabudovaný mikrofón |
| Audio výstup: | Zabudovaný reproduktor |
| Dig. vstup / výstup: | 1/1 |
| Detekcia pohybu: | Áno, Dynamická analýza obrazu, detekcia prekročenia línie, detekcia narušenia |
| Privátne zóny: | Áno |
| 3GPP: | - |
| WiFi: | IEEE802.11b/g/n 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz, tlačidlo WPS, max. 135MBPs |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Lokálny záznam: | Micro SD/SDHC/SDXC do 128GB - nie je súčasťou |
| Napajánie: | DC 12V, ±10%, PoE, napájací zdroj v cene |
| Spotreba: | Max 5,5W |
| Prevádzková teplota: | -30°C ~ 60°C |
| Rozmery (Š x V x D): | 72.3×89.9×131.3mm |
| Vyhotovenie: | Plast |
| Hmotnosť: | 400g |
| Príslušenstvo: | držiak |
Doposiaľ tento produkt nikto nerecenzoval.