Zobraziť väčšie
Yhi2CD2010FI40
Nový produkt
1.3Mpix IP D/N mini kamera s kompresiou H.264 a IR prisvietením, záznamom na SD kartu,do vonkajšieho prostredia
Zdieľať na Facebooku
1,3Mpix (1280x960) 25 obr./s., 1/3" Progressive scan CMOS, elektronická funkcia WDR, kompresia H.264-main profile/MJPEG, ONVIF/PSIA kompatibilná, vysoká citlivosť 0,01 lux/F=1,2, vstavaný objektív 4 mm /1,2, uchytenie M12, uhol záberu 69,4°, funkcia Deň/Noc - mechanický IRC filter, IR dosvit do 30m, 3D potlačenie šumu, elektronický PTZ, detekcia pohybu, duálny streaming, mikroSD slot pre záznam max 64GB, podpora NAS, Eternet RJ45 10/100M, napájanie PoE/12V=/max 5W, tepl. rozsah -30 až +60°C, krytie IP66, rozmery 60,4 x 76,5 x 139,2mm
| Snímací prvok: | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Max. rozlíšenie: | 1280(H)x960(V) |
| Snímkovanie: | 25fps (1280×960), 25fps (1280×720 - HD) |
| Režim Deň/Noc: | Áno |
| Citlivosť: | 0 Lux s IR prisvietením, 0.028 lux/F2.0, AGC ON |
| IRC filter: | Áno |
| Dosah IR prísvitu: | do 30m |
| Objektív: | 4mm / F1.2 |
| Clona: | - |
| Uhol záberu: | 69,4° vodorovne |
| Pomer signál/šum: | 3 D potlačenie šumu |
| Analógový výstup: | - |
| Kompresia: | H.264-main profile/M-JPEG, duálny streaming |
| Prenosová rýchlosť: | 32 Kbps - 16Mbps |
| Vylepšenie obrazu: | Jas , Kontrast, Saturácia - nastaviteľné cez klienta alebo webový prehliadač |
| Audio kompresia: | - |
| Audio vstup: | - |
| Audio výstup: | - |
| Dig. vstup / výstup: | - |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Privátne zóny: | Áno |
| 3GPP: | - |
| WiFi: | - |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP/RTCP, PPPoE, FTP, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, SIP, SRTP, 802.1x, IPV6 |
| Lokálny záznam: | slot na mikroSD kartu max. 64GB, (karta nie je súčasťou) |
| Napájanie: | DC12V, ±10%, PoE |
| Spotreba: | Max 5.5W |
| Prevádzková teplota: | -30°C - 60°C |
| IP krytie: | IP66 |
| Rozmery (Ø x V): | 60.4 x 76.9 x 139.2mm |
| Vyhotovenie: | Kov |
| Hmotnosť: | 500g |
| Príslušenstvo: | - |
Doposiaľ tento produkt nikto nerecenzoval.