Zobraziť väčšie
Yhi2CD2020FI40
Nový produkt
2Mpix (Full HD)IP D/N mini kamera s kompresiou H.264 a IR prisvietením, s možnosťou lokálneho záznamu na pamäťovú kartu, do vonkajšieho prostredia.
Zdieľať na Facebooku
2Mpix (1920 × 1080) 25sn./s (1280 x 960), 25sn./s, (1280 x 720), 25sn./s, 1/3" Progressive scan CMOS, elektronická funkcia WDR, kompresia H.264-main profile/MJPEG, ONVIF/PSIA kompatibilná, citlivosť 0,7 lux/F=1,2, vstavaný objektív 4 mm/F2,0, uchytenie M12,uhol záberu 79°, funkcia Deň/Noc - mechanický IRC filter, IR dosvit do 30m, 3D potlačenie šumu, elektronický PTZ, detekcia pohybu, duálny streaming, mikroSD slot pre záznam max 64GB, podpora NAS, Eternet RJ45 10/100M, napájanie PoE/12V=/max 7W, tepl. rozsah -30 až +60°C, krytie IP66, rozmery 60,4 x 76,9 x 139,3mm
| Snímací prvok: | 1/2.5" Progressive Scan CMOS |
| Max. rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Snímkovanie: | 25fps (1920 × 1080), 25fps (1280 × 720) |
| Režim Deň/Noc: | Áno |
| Citlivosť: | 0.07Lux @ (F1.2, AGC ON) , 0 Lux s IR prisvietením |
| IRC filter: | Áno |
| Dosah IR prísvitu: | do 20-30m |
| Objektív: | 4mm / F1.2 |
| Clona: | - |
| Uhol záberu: | 79° - horizontálny |
| Pomer signál/šum: | 3 D potlačenie šumu |
| Analógový výstup: | - |
| Kompresia: | H.264/M-JPEG |
| Prenosová rýchlosť: | 32 Kbps - 16Mbps |
| Vylepšenie obrazu: | Jas , Kontrast, Saturácia - nastaviteľné cez klienta alebo webový prehliadač |
| Audio kompresia: | - |
| Audio vstup: | - |
| Audio výstup: | - |
| Dig. vstup / výstup: | - |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Privátne zóny: | Áno |
| 3GPP: | - |
| WiFi: | - |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP/RTCP, PPPoE, FTP, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, SIP, SRTP, 802.1x, IPV6 |
| Lokálny záznam: | slot na mikroSD kartu max. 64GB, (karta nie je súčasťou) |
| Napájanie: | 12 VDC ± 10%, PoE (802.3af) |
| Spotreba: | 5W, Max. 7W - IR zapnuté |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ~ 60 °C |
| IP krytie: | IP66 |
| Rozmery (Ø x V): | 60,4 x 76,5 x 139,2mm |
| Vyhotovenie: | Kov |
| Hmotnosť: | 500g |
| Príslušenstvo: | - |
Doposiaľ tento produkt nikto nerecenzoval.