pir1602
Nový produkt
Bezdrôtový PIR snímač so vstavanou anténou a dosahom až 150m vo voľnom priestranstve (bez rušenia). Môže byť napájaný zo siete alebo prostredníctvom 3 x AAA batérií (sú súčasťou balenia). Životnosť batérií udávaná výrobcom je cca 1 rok.
Zdieľať na Facebooku
| Hrúbka | 44mm |
| Šírka | 65mm |
| Výška | 107mm |
| Hmotnosť | 145g |
| Materiál | ABS |
| Komunikačná frekvencia | 433 MHz |
| Bezdrôtový dosah | 300m |
| Prúd v pohotovostnom režime | 30 - 45 uA |
| Prúd pri narušení | 30 - 120mA |
| Pracovná teplota prostredia | -10°C až +40°C |
| Vlhkosť | ≤ 80% rh |
| Živostnosť batérií | cca 8 mesiacov |
| Napájanie | AAA batérie |
| Detekčná vzdialenosť | 8-10m |
| Detekčný uhol | Vertikálne 60°, horizontálne 110° |
| Externé napájanie | 5V 1A |
Bezdrôtový PIR snímač so vstavanou anténou a dosahom až 150m vo voľnom priestranstve (bez rušenia). Môže byť napájaný zo siete alebo prostredníctvom 3 x AAA batérií (sú súčasťou balenia). Životnosť batérií udávaná výrobcom je cca 1 rok.
Obsah balenia:
1ks snímač
3ks AAA batérií
1ks držiak
1set hmoždinky + vruty
Doposiaľ tento produkt nikto nerecenzoval.
PSTN (pevná sieť) alarm disponuje displejom pre...
Bezdrôtový snímač otvorenia dverí/okna so...
Jednoduchá 110db siréna so zábleskovým majákom,...