sod1601
Nový produkt
Bezdrôtový snímač otvorenia dverí/okna so vstavanou anténou. Dosah vo voľnom priestranstve až 150m (bez rušenia), s nastaviteľnou odolnosťou voči nárazom, vysokým výkonom a nízkou spotrebou energie.
Zdieľať na Facebooku
| Hrúbka | 14,6mm |
| Šírka | 36mm |
| Výška | 70mm |
| Hmotnosť | 50g |
| Materiál | ABS |
| Komunikačná frekvencia | 433 MHz |
| Bezdrôtový dosah | 100m |
| Upozornenie na slabú batériu | Áno |
| Prúd v pohotovostnom režime | ≤ 5uA |
| Prúd pri narušení | ≤10 mA |
| Pracovná teplota prostredia | -10°C až +40°C |
| Vlhkosť | ≤ 80% rh |
| Živostnosť batérií | cca 12 mesiacov |
| Napájanie | 1ks 12V batéria |
Bezdrôtový snímač otvorenia dverí/okna so vstavanou anténou. Dosah vo voľnom priestranstve až 150m (bez rušenia), s nastaviteľnou odolnosťou voči nárazom, vysokým výkonom a nízkou spotrebou energie.
Obsah balenia:
1ks snímač
1ks magnet
1ks inštalačný set
Doposiaľ tento produkt nikto nerecenzoval.
Bezdrôtový ovládač k ústredniam, v kovovo...
Bezdrôtový PIR snímač so vstavanou anténou a...
Bezdrôtový zvonček využíva pokročilú vysielaciu...