biz1601
Nový produkt
Inteligentná zásuvka pracujúca na frekvencii 433 MHz plne kompatibilná s diaľkovým kódovaním protokolom 1527/2262, so stabilným vysokým výkonom, stabilnou pamäťou, a funkciou inteligentného učenia. Použitie tohto výrobku neposkytuje len užívateľovi istý druh pohodlia, chráni elektroniku, eliminuje spotrebu v pohotovostnom režime a šetrí aj energiu zdroja.
Zdieľať na Facebooku
| Hrúbka | 63mm |
| Šírka | 64mm |
| Výška | 103mm |
| Hmotnosť | 120g |
| Materiál | ABS |
| Komunikačná frekvencia | 433 MHz |
| Bezdrôtový dosah | 100m |
| Pracovná teplota prostredia | -10°C až +40°C |
| Vlhkosť | ≤ 80% rh |
| Napájanie | 220V |
Inteligentná zásuvka pracujúca na frekvencii 433 MHz plne kompatibilná s diaľkovým kódovaním protokolom 1527/2262, so stabilným vysokým výkonom, stabilnou pamäťou, a funkciou inteligentného učenia. Použitie tohto výrobku neposkytuje len užívateľovi istý druh pohodlia, chráni elektroniku, eliminuje spotrebu v pohotovostnom režime a šetrí aj energiu zdroja.
Obsah balenia:
1ks inteligentná zásuvka
1ks manuál
Doposiaľ tento produkt nikto nerecenzoval.