kla1601
Nový produkt
Bezdrôtová klávesnica, ktorá spája funkciu RFID čítačky a dotykovej klávesnice v jednom zariadení. Jednoducho sa inštaluje a jednoducho sa ovláda. Po spárovaní s ústredňou alarmu, môže byť ihneď využívaná k aktivácii alebo deaktivácii systému, nastavovaní systému a pod..
Zdieľať na Facebooku
| Hrúbka | 20 mm |
| Šírka | 159mm |
| Výška | 90mm |
| Hmotnosť | 300g |
| Materiál | ABS |
| Komunikačná frekvencia | 433 MHz |
| Bezdrôtový dosah | 100m |
| Upozornenie na slabú batériu | Áno |
| Prúd v pohotovostnom režime | ≤ 15 uA |
| Prúd pri narušení | ≤ 150 mA |
| Vysielací výkon | 18dB |
| Pracovná teplota prostredia | -10°C až +40°C |
| Vlhkosť | ≤ 80% rh |
| Živostnosť batérií | cca 8 mesiacov |
| Napájanie | AAA batérie |
| Externé napájanie | 12V |
Bezdrôtová klávesnica, ktorá spája funkciu RFID čítačky a dotykovej klávesnice v jednom zariadení. Jednoducho sa inštaluje a jednoducho sa ovláda. Po spárovaní s ústredňou alarmu, môže byť ihneď využívaná k aktivácii alebo deaktivácii systému, nastavovaní systému a pod..
Základné funkcie:
1. RFID kľúčenky pre ovládanie ústredne - ARM/DISARM mód
2. Podpora až 40 kľúčeniek
3. Funkcia oznámenia slabej betérie
4. Antivandal snímač
Obsah balenia:
1ks bezdrôtová klávesnica
3ks AAA betérií
1ks montážna sada
1ks manuál
Doposiaľ tento produkt nikto nerecenzoval.