vss1601
Nový produkt
Solárna siréna podporujúca drôtové, aj bezdrôtové pripojenie k ústredni, disponuje modrým zábleskovým majákom a silnou 110db akustickou sirénou. Slúži k akustickej a vizuálnej signalizácii poplachu. Siréna je ovládaná mikropočítačom a vybavená senzormi proti sabotáži. Siréna je napájaná prostredníctvom solárnej energie, ktorá je veľmi šetrná voči životnému prostrediu.
Zdieľať na Facebooku
| Hmotnosť | 855g |
| Materiál | ABS |
| Komunikačná frekvencia | 433 MHz |
| Bezdrôtový dosah | 100m |
| Upozornenie na slabú batériu | Áno |
| Pracovná teplota prostredia | -20°C až +55°C |
| Vlhkosť | ≤ 80% rh |
| Živostnosť batérií | cca 12 mesiacov |
| Napájanie | Solárny panel, vstavaná batéria 3,7V alebo DC 5V 2A |
| Vstavaná siréna | 110 dB |
Solárna siréna podporujúca drôtové, aj bezdrôtové pripojenie k ústredni, disponuje modrým zábleskovým majákom a silnou 110db akustickou sirénou. Slúži k akustickej a vizuálnej signalizácii poplachu. Siréna je ovládaná mikropočítačom a vybavená senzormi proti sabotáži. Siréna SJ1 je napájaná prostredníctvom solárnej energie, ktorá je veľmi šetrná voči životnému prostrediu.
Základné vlastnosti:
1. Štýlový a patentovaný dizajn
2. Podporuje drôtové aj bezdrôtové pripojenie k ústredni
3. Možnosť nastaviť 8 úrovní hlasitosti (vrátane funkcie MUTE)
4. 110 dB akustická siréna, modrý zábleskový maják
5. Ochrana EEPROM, údaje zapísané v pamäti nebudú za žiadnych okolností vymazané
6. Obsahuje solárny panel a antivandal čidlo
7. Vstavaná 3,7V 2200mAh záložná lítiová batéria
8. Funkcia 24 hodinového sledovania napájania bez prerušenia
Obsah balenia:
1ks siréna so solárnym panelom
1ks manuál
Doposiaľ tento produkt nikto nerecenzoval.