kdo1601
Nový produkt
Bezdrôtový ovládač k ústredniam, v kovovo plastovom prevedení. Má 4 tlačítka - ARM, DISARM, STAY ARM a núdzové tlačítko pre okamžité spustenie poplachu. Balenie obsahuje aj napájacie batérie.
Zdieľať na Facebooku
| Hmotnosť | 27g |
| Materiál | ABS plast a kov |
| Komunikačná frekvencia | 433 MHz |
| Bezdrôtový dosah | 100m |
| Prúd pri narušení | ≤ 15mA |
| Pracovná teplota prostredia | -10°C až +40°C |
| Vlhkosť | ≤ 80% rh |
| Živostnosť batérií | cca 12 mesiacov |
| Napájanie | 1ks 12V batéria |
Bezdrôtový ovládač k ústredniam, v kovovo plastovom prevedení. Má 4 tlačítka - ARM, DISARM, STAY ARM a núdzové tlačítko pre okamžité spustenie poplachu. Balenie obsahuje aj napájacie batérie.
Obsah balenia:
1ks ovládač vrátane batérie
Doposiaľ tento produkt nikto nerecenzoval.
Kompaktná a jednoduchá siréna so vstavaným...
Bezdrôtový zvonček využíva pokročilú vysielaciu...
Bezdrôtový snímač otvorenia dverí/okna so...